Alışveriş sepetinizde ürün yok.

KATEGORİLER

Spor

Spor Ayakkabı

Kombin oluştururken en çok dikkat edilen konu estetik oluyor. Hatta belki pek çok kişi için dikkat edilen tek konu bu. Şık bir görüntü için konforu feda etmeye istekli ve hazırız, özellikle söz konusu ayakkabılarsa… Oysa rahatlık ve şıklık pekâlâ yan yana gelebilir, ayakkabılarda bile.

Spor ayakkabılar, belki şık bir davette giydiğiniz stilettolarınızın sağladığı türden bir şıklık sağlamıyor ama onlar sokak modasının “cool” üyeleri. Bu kategorideki ayakkabılardan bahsederken öncelikle “spor ayakkabı” ve “spor ayakkabısı” arasındaki ayırımı netleştirmek gerekiyor.

Spor ayakkabısı, spor yaparken giyilmek üzere özel olarak tasarlanmış ayakkabılardır. Yapılan sporun türüne göre, ayağın ve iskelet sisteminin ihtiyaç duyacağı konforu, doğru pozisyonu oluşturacak yapıya sahiptirler. Spor ayakkabı ise spor görünümlü ayakkabıdır. Bunlar genellikle spor yaparken kullanılmaya pek de uygun değillerdir. Bununla birlikte spor ayakkabı kavramı, “spor ayakkabısı”nı da içine alacak şekilde geniş anlamda kullanılabilmekte.

Kaliteli üreticilerin Bayan Spor Ayakkabı tasarımları genellikle görsel olarak kadınları mutlu ederken, ayakları da rahat ettirecek yapıyı oluşturur. Söz konusu ayakkabıysa işin içinde sağlık da var demektir. Bu sebeple ayakkabı alışverişinde kalitenin izini sürmeye üşenmeyin.

Spor giyimde rahat bir tarzı benimseyen bayanlar için hem renk hem de model çeşitliliği ile birlikte pek çok farklı spor ayakkabı modeli sitemiz içerisinde yer almaktadır. Her yaştan bayanın beğeni ile kullanabileceği spor ayakkabı çeşitliliği içerisinde bulunan ürünlerin tümü el işçiliği ile üretilmektedir. Antikanserojen ve antialerjik özellikler ile üretilen yerli malı iç astar kullanılmaktadır. Süet spor ayakkabı, cilt spor ayakkabı ve streç spor ayakkabı gibi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilecek olan modelleri "spor ayakkabı" kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

devamı
Güvenli Alışveriş
Değişim Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme