Alışveriş sepetinizde ürün yok.

KATEGORİLER

Terlik Sandalet

Terlik - Sandalet

Değişim ihtiyacı içindeyseniz önünüzde iki alternatif var: Büyük değişimlerin kendiliğinden gerçekleşmesini beklemek ya da değişimi küçük adımlarla da olsa yaratmak için aksiyon almak. Elbette birincisini tercih edebilirsiniz fakat kontrolü ele geçirmek özgüveninizi güçlendirecektir.

Değiştirmek istediğiniz ne; alışkanlıklarınız, dış görünüşünüz, yaşadığınız yer, yaptığınız iş ya da genel olarak bütün bir hayatın yaşanma biçimi? Konu ne olursa olsun, olumlu bir değişim, ancak olumlu bir ruh haliyle gerçekleşebilir. Yazın gelişini fırsat olarak görebilirsiniz. Kıpır kıpır ilkbahara ve yaza yakışacak, cıvıl cıvıl yeni bir siz yaratın ve bunu yaparken detayların gücünü küçümsemeyin. İçsel değişim ve dışsal değişim birbirini karşılıklı olarak etkiler. Daha iyi hissetmek için içsel motivasyon kaynaklarını kullanmak genellikle uzun vadede sonuç veren zor bir disiplin meselesidir. Kolay olanla başlayın; dışsal değişimle. Madem önümüz yaz ve madem olumlu değişimler için içinizde kelebeklerin uçuşması gerekiyor, o halde bırakın kıyafetleriniz, aksesuarlarınız ve ayakkabılarınızla dış görünüşünüz renklensin.

Giysilerinizde, Terlik Sandalet ve aksesuar tercihlerinizde sezonun trend renklerinden limon sarısı, fuşya, fıstık yeşili ve moru özgürce kullanın. Belki saç renginizi ve/veya kesimini değiştirmek daha iyi hissettirecek. Üzerinde çok düşünmeyin, hislerinizin rehberliğinde ne yapmak istiyorsanız onu gerçekleştirin.


Terlik ve Sandalet Modelleri ile birlikte hem plajda, hem gündelik giyimde hem de akşam yemeklerinde oldukça şık bir tarza sahip olabilirsiniz. Yaz sezonu için en çok tercih edilen renk seçeneklerini sitemizde bularak; elbise, kot pantolon ve şortlarla kombin yapabilirsiniz. Deri, suni deri, cilt ve süet olan modelleri inceleyerek; ihtiyacınız için en uygun olabilecek tasarımları kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

devamı
Güvenli Alışveriş
Değişim Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme