Alışveriş sepetinizde ürün yok.

KATEGORİLER

Bot Çizme

Bot

Hava sıcaklığının düşmesiyle birlikte sahne artık onların. Ayrıcalıklı tasarımlara sahip bot çeşitleri, yılın soğuk dönemlerinde ayakları sıcak tutmanın yanı sıra konforu ve şıklığı da bir arada sunuyor.

Yeni sezon koleksiyonları özgün tasarımlarla ezber bozacak nitelikte. Bir anlığına gözlerinizi kapatın ve bu kışı nasıl bot modelleriyle geçirmekten keyif alacağınızı düşünün. Gözünüzün önünde bir model ve renk belirdi mi? Hayal ettikleriniz ve hayallerinizin ötesindeki yenilikçi tasarımlar bu sezon bot dünyasını başka bir boyuta taşıyor. 2019 Bot Modelleri arasında tarzınıza kusursuz şekilde uyum sağlayacak tasarımları bulabileceğiniz gibi, tarzınıza yeni yorumlar getirecek olanlarla da karşılaşabilirsiniz.

Bu sezon tasarımcılar özgürlüğü rehber edinip sanattan ilham almış. 2019 bot modasını şekillendiren trendler, şıklıkta çıtayı yükseltiyor. Peki, şimdi biraz vakit ayırıp yeni sezon modelleri arasında eğlenceli bir keşfe çıkmaya hazır mısınız?

Soğuk havalar, sıcak fiyatlar! Sezon trendi bot modelleri ile sende sezonun şıklığını keşfet. Awon ayakkabı kadın bot kategorisinde her sezon olduğu gibi bu sezonda yepyeni modelleri sizlerle buluşturuyor. Zengin ürün çeşitliliği ile topuklu bot, yağmur botu, süet bot, deri görünümlü bot modelleri arasından sana en uygun bot modelini seçebilirsin. Üstelik alışverişlerinizde koşulsuz şartsız değişim imkanından faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme güvencesi ayrıca mevcuttur.

Çizme

Hangi özellikleri taşıyan bir stili “özgün” olarak tanımlarsınız?

Peki, sizce bir stili özgün kılmanın püf noktaları ya da kuralları var mı?

Aynılaşma sıradanlaşmaya, sıradanlaşma ise silikleşmeye neden olur. Fark yaratmak için, kombine özgün detaylar eklemeli veya sıradan parçaları özgün şekillerde kullanabilmelisiniz.

Gerek uzunluğu gerekse de kendine özgü havasıyla görüntüyü domine eden çizmeler, şıklığa yeni tanımlar getirmenize olanak tanıyabilir. Zarif tasarımlara sahip Kadın Çizme çeşitleri, sizi silikleşmeden, sıradanlaşmadan koruyacak özgün detayın ta kendisi olarak işlev görecektir. Oluşturacağınız kombinin tarzı ne olursa olsun, onu kusursuz şekilde tamamlayacak modelleri bulmanız mümkün. Biraz zaman ayırıp çizme dünyasında keşfe çıkarsanız, yeni tarzlar için ilham verecek ifade gücü yüksek modellerle karşılaşabilirsiniz. Sıra dışı tasarımlar kombinin tamamlayıcı unsuru olmanın ötesine geçecek, kombini şekillendirecek, ona karakterini kazandıracaktır.

Sizi “herkes”in içinden sıyıracak modellerin kombini yönetmesine izin verin. Gerçekten şık ve farklı bir stil oluşturmak için etkisi güçlü bir parçadan ilham almak önemli. Bırakın kombine hâkim renklere, desenlere, aksesuarlara seçtiğiniz çizmenin modeli karar versin.

Tasarımların Dilinden Anlıyor musunuz?

Üzerinde düşünülmüş bir tasarım, karakteri olan adeta organik, canlı bir oluşumdur. Bu tür tasarımları doğru şekilde kullanmak, onların dilinden anlayıp, anlattıkları hikâyeyi dinlemekle mümkün.

Alışverişe çıktınız ve aralarında değerlendirme yapacağınız onlarca farklı modelle karşı karşıyasınız. Size alışveriş sonrası pişmanlık yaşatmayacak, şık kombin oluşturma işini kolaylaştıracak, daha da önemlisi sizi ifade edecek olanı nasıl seçebilirsiniz? Yani, tasarımların ne anlattığını nasıl anlayabilirsiniz?

Konu büyük oranda estetikle ilgili olduğu için, ilk etapta analizi devre dışı bırakıp hislerinizi devreye sokmanız gerekiyor. Baktığınız modelin sizde uyandırdığı ilk his ne? Peki, yaptığı herhangi bir çağrışım var mı? Yargıların ve analizin devrede olmadığı “ilk izlenim” sürecinde edindiğiniz veriler en kullanışlı verilerdir. Onlara güvenin ve karar verirken onlardan yola çıkın.

Kadın Çizme Modelleri arasında değerlendirme yaparken beklentilerinizi netleştirin. Çizmelerin niteliğinden dolayı, bazı modeller oldukça baskın ve belirgin bir karaktere sahip olabilir, dolayısıyla sadece tek tarz için kullanılabilir. Satın alacağınız çizmenin farklı stillere uyum sağlamasını mı istiyorsunuz, yoksa sık kullandığınız tek bir tarzın ihtiyaçlarını karşılaması yeterli mi? Sağlıklı değerlendirme ve doğru seçim için bu tür detayları da hesaba katmanızda fayda var.

devamı
Güvenli Alışveriş
Değişim Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme