Alışveriş sepetinizde ürün yok.

KATEGORİLER

Günlük Topuklu

Günlük Ayakkabı - Topuklu Ayakkabı

Yalnızca ayakkabıda değil, giyim dünyasında da son birkaç sezondur vurgu güç ve özgürlüğe yapılıyor. Bu elbette tesadüf değil. Yeni nesil tasarım anlayışları, eskisi gibi sadece estetik üzerine odaklanmıyor. Tasarımı, onu kullanacak insandan, insanın içinde yer aldığı toplumdan kopuk, ayrı bir düzlemde ele almak yerine, günlük hayatın içine sokuyor. Artık üstünüzdeki kıyafetlerin, ayaklarınızdaki ayakkabıların vs. birer karakterleri ve öyküleri var. Suskun metalar değil, bize bir şeyler söyleyen hikâye anlatıcıları onlar. Toplumsal, bireysel, sosyal farkındalığın yükselmesi kullandığımız Günlük Ayakkabı Modellerinden, aksesuarlara kadar her şeyi sıradan kalıpların dışına çıkardı.

2019 kışında kendini gösteren güç teması bahar/yaz koleksiyonlarında da karşımıza çıkıyor. Ayakları yere sağlam basan, bağımsız, kendine güvenen ve özsaygısı yüksek kadın imajı yaratan modeller, sezonun karakterini yansıtıyor.

Dengeli kullanılan güç, zarif bir güçtür. Zarafetle güç kavramını birlikte duymaya alışık olmasak da yüksek bilinç seviyesinde kendiliğinden oluşan yeni toplumsal normlar, eğilimler ve trendler gücün, yapısına zarafeti katarak evrilmesi sonucunu doğurdu. Canlı, çarpıcı renkler bazı modellerde fiyonk detaylarla yumuşatılıyor. Son derece kadınsı olan fiyonk, düz tabanlı ayakkabılarda, Topuklu Ayakkabılarda, günlük kullanımda ve şık davetlerde, kısacası her an, her yerde size eşlik edebilir.


Platform ve Topuklu ayakkabı ile de rahat etmek istiyorum diyen bayanlar için el yapımı olan rahat modeller, kategorimiz içerisinde yer almaktadır. Hem akşam hem de gündüz tercih edilebilecek modeller ile birlikte platform ve yüksek topuklu ürünlerde de rahatlığı yakalayabilirsiniz. Siz de hemen satın alarak, yaz aylarında en çok tercih edilen modellerden bir tanesine sahip olabilirsiniz.

devamı
Güvenli Alışveriş
Değişim Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme