Alışveriş sepetinizde ürün yok.

KATEGORİLER

Dolgu Topuk

Dolgu Topuk Ayakkabı

Malum, ayakkabıda tür ne olursa olsun (yazlık – kışlık) en gözde modeller topuklu olanlar. Vücut duruşunu ve yürüyüşü daha kadınsı hale getirmesinden mütevellit çekiciliği, onu vazgeçilmez kılıyor. Bununla birlikte, ince ve sivri topuklular bu şıklığı konfordan fedakârlık karşılığında bahşeden ayakkabılar. Alışma sürecinde sadece ayaklarda değil bel bölgesinde de ağrıya neden olabilen ince topuklu ayakkabılar, her güzel şeyin bir bedeli olduğunu kanıtlar nitelikte.

Dolgu topuk ayakkabılar ise “hem pastam dursun hem karnım doysun” diyenler için hem şık hem konforlu alternatif. Beden ağırlığını ayak tabanına daha dengeli şekilde yayan bu ayakkabılar, parmak uçlarına uygulanan basıncın daha az olmasını sağlıyor. Bu sebeple Dolgu Topuk Ayakkabılar, ayak parmakları üzerindeki o zarif duruş ve yürüyüşü çok daha konforlu şekilde gerçekleştirmekte. Onları özel kılan bir diğer nokta farklı tarzlara uyum gösterebilme kabiliyetleri. Detaylarla değişik karakterlere bürünebilen dolgu topuk ayakkabılar her yaş ve tarzdan kullanıcı ve her türden ayakkabı için uygun. Spor bir kombini de tamamlayabilirler, klasik bir kombini de. Sokak modasına ruh katan dolgu topuk, pekâlâ şık davetlerde geceye de ışıltı ekleyebilir.

Kendine özgü havasıyla kimileri için adeta tutku olan dolgu topuk ayakkabıların trendler arasına girdiği bir sezonu karşılamak üzereyiz.

devamı
Güvenli Alışveriş
Değişim Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme