Favorilerim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

KATEGORİLER

Ayakkabı XML Bayiliği

www.awonayakkabi.com tarafından verilen XML Hizmeti ile tüm ürünleri web sitenize aktararak satışlarınıza aynı gün başlayabilirsiniz. XML'de ürün adı, fiyat, stok bilgileri, ürün açıklaması ve ürün görselleri olmak üzere tüm ürünlere www.awonayakkabi.com sitesinde yer alan fiyatlarla aynı bir şekilde aktarılır. Dilerseniz XML'de yer alan fiyatın üzerine sisteminize gönderilirken farklı fiyatla gönderilmesini sağlayabiliriz. Size sunulan hizmetin detayları ve uygun paketi seçmeniz için aşağıda yer alan detaylı bilgileri okuyunuz.

Gümüş Paket

Bu pakette cari hesabınızı minimum 5.000 TL tutarında yatıracağınız ücretlendirme ile %10 iskonto tutarıyla tüm ürünleri sitenize aktarabilirsiniz.

Altın Paket

Bu pakette cari hesabınızı minimum 10.000 TL tutarında yatıracağınız ücretlendirme ile %20 iskonto tutarıyla tüm ürünleri sitenize aktarabilirsiniz.

Premium Paket

Bu pakette cari hesabınızı minimum 20.000 TL tutarında yatıracağınız ücretlendirme ile %30 iskonto tutarıyla tüm ürünleri sitenize aktarabilirsiniz.​ Bu pakette ekstra web sitenizden aldığınız siparişler için ücretsiz drop shipping hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece müşterileriniz için awonayakkabi.com üzerinden geçtiğiniz siparişler firmanızın özel kutusunda hazırlanarak saat 18:00'e kadar aynı gün direkt sizin firmanız adına müşterinizin adresine gönderilir.

Diğer extra marj seçenekleri ve bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.  0850 441 29 66

6151 Sok. No:11 Ayakkabıcılar Sitesi Işıkkent Bornova/İzmir

Eraysan Deri Çanta Ayakkabı San. Tic. Ltd. Şti.

Güvenli Alışveriş
Değişim Garantisi
7/24 Hizmet
Kapıda Ödeme